Samovrtný vrut do dřeva - 4,8x35mm

0 Hodnoceni
1,21 Kč
1,15 Kč
Vaše sleva:
0,05 Kč
Toto zboží lze objednat
Speciální tvar vrtáku navržený tak, aby zajistil rychlou a bezproblémovou montáž v dřevěné konstrukci. Šrouby nabízíme v provedení: přírodní pozink, RAL 3009, 3011, 7016, 8004, 8017, 9005 Cena za kus je u všech odstínů stená. Ostatní odstíny na objednání.
Barevné provedení VRUTŮ
 Zpět na: Kotvicí materiál
48h.gif
Vaše volba je správná

Prodáváme pouze odzkoušený sortiment!

30 dnů na vracení peněz za nepoškozené zboží.

Za platbu předem SLEVA 1 %.

Poradíme na tel.: 608 777 172.

 Vlastnosti a výhody:

Barevný polyesterový ochranný povlak s tloušťkou 45-50 um (RAL, NCS, RR) plní funkci dodatečné protikorozní ochrany. Ideálně se přizpůsobí barvě střešní krytiny. Obsahuje UV stabilizátory zaručující stálost barvy po dlouhou dobu používání.
Povrchově tvrzený závit (trn si uchovává pružnost). Chráněný proti korozi vrstvou pozinku s tloušťkou min. 12 µm. Tvar a druh závitu jsou speciálně zvoleny pro dřevěné konstrukce.
Těsnicí podložka samovulkanizační EPDM. Odolná vůči teplotním rozdílům a UV záření. Speciální tvar podložky zajišťuje správné umístění těsnicího materiálu na vnější vrstvě upevňovaného materiálu, což zaručuje těsnost spoje.
Speciální tvar vrtáku je navržený tak, aby zajistil rychlou a bezproblémovou montáž do dřeva. Ostrá koncovka vrtáku chrání proti jeho klouzání po povrchu upevňovaného dílu.
Redukovaná stopka zajišťuje optimální těsnost spoje a nepůsobí rozkalibrování otvoru ve dřevě díky závitořeznému šroubu.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.